VÝLETY NA PŘÁNÍ

Máte specifické požadavky, rádi by jste navštívili různá místa.
Sestavíme Vám kombinaci výletů na přání např.

  • Soukromý výlet luxusním vozem
  • Plavba na yachtě po karibském moři
  • Mayské lázně Temazcal
  • Svatba na pláži
  • Kombinace argeologických míst
  • Letecké výlety do vzdálenějších destinací v Mexiku a Střední Americe
  • Poznávací okruhy pro jednotlivce a skupiny

*  Reserve

NAPIŠTE NÁM

Seznam výletů:

Xcaret Plus – Celodenní výlet do zábavného parku s mnoha aktivitami jako šnorchlování v  podzemní řece – zátoce, akvárium, pavilón motýlů a ptáků, mexický hřbitov a večer nádherná show o historii Mexika formou tance a hudby.Možnost dokoupení dalších aktivit jako plavaní s delfíny, procházka po mořském dnu, plavaní s rejnoky, šnorchlováním na korálovém útesu atd.  V ceně je zahrnuta doprava z/do Vašeho hotelu , vstupné, uzamykatelná skřínka, vesta, ploutve,šnorkl, oběd formou bufetu.

Xcaret show – Večerní představení Vás provede historií Mexika a poloostrova Yucatán. Více než 300 umělců se postará o nezapomenutelný zážitek. Uvidíte ukázku slavné hry na pelotu      / Pok Ta Pok/ ,Mariachi,  tipické tance a oblečení Mexika. V ceně doprava z/do Vašeho hotelu, vstupné, možnost dokoupení romantické večeře během představení.

Xelha – Celodenní výlet. Xelha je obrovské přírodní akvárium kde se šnorchlem budete pozorovat spousty barevných rybek, obdivovat faunu a floru tipickou pro tuto část Mexika, projet se na kole nebo bohatě využít služby all inclusive v jedné ze 4 restaurací. Přímo v parku lze dokoupit aktivity např. Plavání s delfíny, projížďka na rychlém člunu, snuba de cenotu atd.V ceně je zahrnuta doprava z/do Vašeho hotelu,vstupné, uzamykatelná skřínka, vesta, ploutve, šnorchl, 4 restaurace a bar all inclusive, wi-fi.

Xplor – Celodenní výlet pro milovníky adrenalinu a dobrodružství. Dvě dráhy zipline, plavaní  podzemní řekou, obdivování krápníků na voru, řízení malého jeepu pralesem, procházka v jeskyním systému to vše na Vás čeká. Během Vaší výpravy za dobrodružstvím se můžete občerstvit formou all inclusive. Opravdoví nadšenci mají možnost tento park navštívit i v odpoledních hodinách a prožít toto dobrodružství za svitu loučí a mít tak jedinečný zážitek z Vaší dovolené. V ceně je zahrnuta doprava z/do Vašeho hotelu, vstupné, uzamykatelná skřínka, jídlo a pití all inclusive.

Xoximilco – Večerní program. Zažijte jednu z Mexických tradic na vlastní kůži. Projížďka po kanálech na tipických malovaných lodích jménem Trajinera, kde zažijete opravdovou mexickou oslavu plnou tipické živé hudby Mariachi, Marimba a místního folkloru s ochutnávkou mexické kuchyně a neomezeným přísunem tequily a piva. Během plavby Vám průvodce povypráví legendy a naučí  Vás různé  mexické hry. V ceně je zahrnuta doprava z/do Vašeho hotelu, vstupné, ochutnávka mexické kuchyně, nealkoholické nápoje, tequila, pivo.

Circus de Solei – Večerní program. Navštivte jedinečnou show při které se Vám zatají dech nad uměním akrobatů, tanečníků a herců. Circus de Solei trvale sídlí pouze na 3 místech na světě a jedním z nich je právě Riviera Maya. Tento zážitek ještě umocní večeře a šampaňské které pro Vás rádi zajistime. V ceně doprava z/do hotelu, vstupné

Coco Bongo – Noční program. Nenechte si  ujít při své návštěvě v mexickém karibiku její nejznámnější diskotéku ve stylu Las Vegas. Při konzumaci baru all inclusive budete svědky výstupu největších pěveckých hvězd minulých i současných, nad hlavami se Vám bude vznášet Superman, Batman a mnoho dalších slavných osobností. Po-té budete mít možnost tančit až do rána. V ceně doprava z hotelu, vstupné, nápoje all inclusive.

Plavání s delfíny na Isla Mujeres – Celodenní výlet. Den plný zážitků začnete v Cancúnu nástupem na loď která Vás odveze na ostrov Isla Mujeres, kde budete mít plavaní Royal Swim s dvěmi delfíny v mořském akváriu,šnorchlování s rejnoky  a další aktivity v delfináriu včetně all inclusive nápojů a výborného jídla během celého dne. V ceně je zahrnuta doprava z/do Vašeho hotelu, doprava lodí na Isla Mujeres a zpět,snídaně na lodi, vybavení pro šnorchlování, all inclusive nápoje, oděd

Mexické rybaření – Polodenní výlet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost nachytat si vlastní ryby v mexickém karibiku,kanice, patentkz,barakudy,žraloky,makrely a mnoho další.Garantujeme, že k obědu budete mít ty nejčerstvější ryby, které jste kdy ochutnali. Co si nachytáte, to Vám připravíme na způsob který preferujete: Ceviche nebo na másle na grilu. V ceně výletu jsou návnady a pruty, nápoje na palubě,odborný instruktor, plavba lodí, personalizované služby a pět hodin velké zábavy.

Coba, cenote a mayský venkov – Polodenní výlet, při kterém navštívíte jedno z největších mayských měst klasického období pohlcené pralesem s nejvyšší pyramidou Nohoch Mul, s mayskými hřišti Peloty, obchodními cestami Sacbe a významnými Stelami, určující poslední datum mayského kalendáře. Budeme mít možnost vystoupat na nejvyšší pyramidu Yucatánu, mayskými taxi(rykša) se svezeme mezi dalšími mayskými monumenty. Po-té se osvěžíme ve vodách cenote a poslední zastávkou našeho krásného dne bude seznámení se současnými obyvateli v mayské vesničce uprostřed pralesa, navštíme jejich obydlí a poznáme jejich způsob života i  opravdového mayského šamana.

Ek Balam, cenote – Celodenní výlet plný dobrodružství Vás zavede do fantastického mayského města Ek Balam( černý jaguár) kde budete moci vystoupat na velkou pyramidu zv. Akropole s jedinečnými zachovalými sochami ve výškách tohoto paláce. Ek Balam je poslední otevřená pyramida veřejnosti. V blízkosti najdete také překrásný cenote ke kterému Vás zavezou mayské taxi/rykši/. Kromě koupání v průzračných vodách můžete vyzkoušet mayský rituál, 26 m dlouhý rappel, Tarzanovu liánu a nebo obdivovat umění místních obyvatel. Během oběda ochutnáte tipické jídlo poloostrova Yucatán. V ceně výletu doprava z/do hotelu, vstupné do argeologického areálu Ek balam, vstupné do cenotu, mayský rituál,Tarzanova liána, Rappel, oběd s nápojem

Plavba luxusním katamaránem – Celodenní nebo polodenní výlet s možností šnorchlování na korálovém útesu. Výlet Vám určitě zpříjemní i nápoje podávané během celé plavby.

 Také by Vás mohlo zajímat:

Návštěva Podvodního Muzea na Isla Mujeres

Podzemní svět Kantunchi

Cozumel a Isla Pasión

Croco Cun, cenote

Veselá plavba na karibský ostrov

Projížďka na čtyřkolkách

*  Reserve

NAPIŠTE NÁM