XCARET NIGHT SHOW

Polodenní výlet / český průvodce

od *109 Eur

* výše uved.cena na os.pri min.poctu 2 os.
Cena v USD: $119

*  Reserve

NAPIŠTE NÁM

Xcaret večerní velkolepá show s nazvem Ohromujici Mexiko je velkým zážitkem.

Představení je průřezeném a koncertem barev, melodií a rytmů od doby prehispanskych indianů pres obdobi koloniaze az do zlateho veku celeho uzemi Mexika.  Po Mayske hre míčové hře Pelota: Pok-ka Pok přichází indianští hráči s hořící míčovou hrou “Uarhukkua”
variace novodobeho hokeje,míč je v plamenech.

Následující scéna se nazývá “Two Worlds a následuje příjezd Španělů v Mexiku a život indianskych domorodců, až do doby jejich evangelizaci a zajimavý pruchod historii přes hudbu, písně představují rozmanitosti dnešního Mexika. Po krátké přestávce druhá část přehlídky se skládá z tradiční hudby a tance z celého Mexika. V dalším vstupu je odlišná etnická skupina z hor Oaxaca, která se podílí na taneční přehlídce.

V blízkosti státu Yucatan, vedle budou vystupovat s hudbou a tanci s živými melodiemi obyvatele pobřežní oblasti Michoacan a představí Danza de los Viejitos “Staří muži tanec” Veracruz je další stát, a s ním Fiesta de la Santa Cruz a karneval Veracruz spolu s proslulými stampers, kteří tančit spolu za zvuku španělské kytary.

Papantla majka, jsou další velkolepé představení , 4 muži sestoupí z 30 metrů tyče v kruzích zavěšených na lanech, jak se snaší dolů za doprovodu mystické flétny Piper, který sedí na vrcholu úzkého pólu. Tato tradice je oběť Bohu jara v naději na dobrou úrodu.
Mexico City na počátku 20. století, sleduje a písničky, tance a trend mody této doby. Severní státy mexické jsou součastí, aby scénu s jejich hudbu oživil akordeon, kontrabas a bicí hudby.

S vystoupením na bubeníků Jalisco, jsou ukázky dovedností s lasem a slavné mariachis zahajuje velke finále a všechny z účinkující spoji dohromady do finalní oslavy karnevalu jedinečné země, kterou je Mexiko.

V ceně výletu:

  • Odjezdy z hotelů z Mayské Riviéry
  • vstupne do Xcaret Park
  • vstupné na představení Ohromujici Mexika
  • doprava z hotelu do Xcaretu a zpet
  • Český průvodce, místní průvodce

Další důležité informace:

Orientační čas odjezdu / návratu :

odjezd cca v 15.00 hod. /návrat cca v 21.30 hod.

Odjezdy z Cancunu za příplatek

PŘESNÝ ČAS ODJEZDU OD VAŠEHO HOTELU – PŘI REZERVACI VÝLETU.

Minimální počet učastnííků 2 osoby /při rezervaci jen 1 osoby příplatek 30 Eur/35 USD

Informace a rezervace výletů v rubrice:

*  Reserve

NAPIŠTE NÁM