NABÍDKA VÝLETŮ

 

Mexiko je velká země, s velmi přátelskými a usměvavými lidmi. Objevte s námi i místa, která nejsou velmi turistická, kde můžete poznat skutečný život v Mexiku, jeho velmi dobře známou mexickou pohostinnost, hudbu a to nejen mariachi a mexická sombrera, ale také další hudební a taneční rytmy Latinské Ameriky, jako např. Bachata, Salsa, Merenge, Cumbia.

Nechte se unést krásou mexické španělštiny v písních, které můžete slyšet všude, v baru, v restauraci, na ulici, v autobuse, na lodi i jinde, která je součástí latinského původu.

Navštivte Mayský svět, Mexiko – Yucatán, objevte krásu mayských pyramid a kouzlo mayské historie a filozofie. Přesunte se do doby španělských dobyvatelů a objevte vše co je tradiční a slavné pro slovo Mexiko.

 

Přeneste se do skutečného ráje moří a pláží, poznejte s námi nádhery Karibiku při plavbách na tropické ostrovy lemované kokosovými palmami a bílými plážemi, při plavání s delfíny a želvami.

Mexická gastronomie je dobře známá na celém světě s rozmanitým množstvím exotických pikantních delikatéz. Ochutnejte Enchiladas Mexicanas, Mix fajitas, burritos, Mole Poblano, chilli Enogada, Tamales, a velký výběr Tacos.

Připravte se na cestu, rádi Vám doporučíme poznat to nejlepší co Mexiko nabízí, naplánujte si svoji cestu dle Vašich přání.

Informace a rezervace v rubrice

*  Reserve

NAPIŠTE NÁM